O nas

O Kwadrat Nieruchomości

Skutecznie zwiększymy wartość nieruchomości, którą sprzedajesz lub znajdziemy dla Ciebie nieruchomość i wynegocjujemy jej optymalną cenę. 
Nasz wyszkolony zespół doradców ma wieloletnie doświadczenie rynkowe i wie jak wspierać klienta. Właściciele od lat tworzą portfolio nieruchomości dla inwestorów, zbudowali sieć akademików w Warszawie oraz działają jako developer pod marką Budeko. Sposoby marketingu i sprzedaży opieramy na sprawdzonych narzędziach, które stosowaliśmy działając w startupach oraz międzynarodowych korporacjach. Bezpieczeństwo transakcji zapewnią współpracujący notariusze, radcy prawni, a gwarancją jakości aranżacji są nasi architekci oraz ekipy wykonawcze.

Nasz zespół

Kwadrat Nieruchomości

Jakub Madetko

Dyrektor Biura Sprzedaży

jakub.madetko@kwadrat.io
+48 789 222 461

Artur Szparaga

Pełnomocnik Zarządu ds. Nieruchomości

artur.szparaga@kwadrat.io
+48 789 222 521

Magdalena Banaszek

Doradca ds. Nieruchomości

magdalena.banaszek@kwadrat.io
+48 739 987 296

Kwadrat Remonty

Anna Wojda

Dyrektor ds. Operacyjnych / Wspólnik

anna.wojda@kwadrat.io
+48 505 085 001

Jacek Niewadzi

Koordynator Działu Prac Wykonawczych

jacek.niewadzi@kwadrat.io
+48 600 185 116

Weronika Mazurek

Architekt i projektant wnętrz

weronika@projektwnet.pl
+48 501 221 968

Wanda Mazurek

Projektant wnętrz i ogrodów

wanda@projektwnet.pl
+48 505 111 968

Kasia Shturko

Sourcer Personelu Technicznego

kasia.shturko@kwadrat.io
+48 792 430 641

Kwadrat Inwestycje

Piotr Wojda

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

piotr.wojda@kwadrat.io
+48 666 331 999

Piotr Komendant

Dyrektor ds. Komercyjnych / Wspólnik

piotr.komendant@kwadrat.io
+48 605 976 806

Finanse

Joanna Skarżyńska

Ekspert Finansowy

joanna.skarzynska@kwadrat.io
+48 505 826 602

Marcin Jędrzejewski

Księgowość

mjedrzejewski@biuroacrux.pl
+48 731 620 883

Administracja

Weronika Maszczyk

Asystentka Zarządu i Biura

weronika.maszczyk@kwadrat.io 
+48 789 222 546

Szukasz wymarzonego domu? A może chcesz go dobrze sprzedać?

Skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy!

Blog do kwadratu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque ullamcorper eros eget ipsum viverra, ullamcorper rutrum dolor venenatis. Sed cursus tincidunt libero pharetra dignissim. Aenean tortor ante, iaculis eget leo vel, faucibus condimentum eros. Fusce ut tellus metus. Nullam pulvinar porta scelerisque. Suspendisse vel neque non mi pretium pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ultrices ullamcorper mi et sagittis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Aenean fringilla lectus vel hendrerit elementum. Integer interdum nisi non ultricies mollis. Vestibulum lobortis, eros a maximus lacinia, massa tortor consectetur ante, eu tincidunt metus
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ultrices ullamcorper mi et sagittis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Aenean fringilla lectus vel hendrerit elementum. Integer interdum nisi non ultricies mollis. Vestibulum lobortis, eros a maximus lacinia, massa tortor consectetur ante, eu tincidunt metus

Skutecznie zwiększymy wartość nieruchomości, którą sprzedajesz lub znajdziemy dla Ciebie nieruchomość i wynegocjujemy jej optymalną cenę.

Grupa Inwestycyjna Kwadrat Sp. z o.o.
ul. Samorządowa 9/1, 05-400 Otwock 
NIP: 5322092950, KRS: 0000896911 
kapitał zakładowy: 50.000 PLN

Projekt, integracja i wykonanie S P E C T A R .pl

© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone | ASARI CRM - program dla biur nieruchomości

Coockie na stronie. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.