Kwadrat logo

Poznaj zespół biura nieruchomości Kwadrat

O Kwadrat Nieruchomości

Jesteśmy nowoczesną agencją nieruchomości. Klienci, którzy korzystają z naszych usług doceniają szczególnie profesjonalizm w działaniu i dobrą afmosferę współpracy.Przyspieszamy sprzedaż dzięki spacerom 3D i skutecznym kampaniom promocyjnym, zwiększamy wartość nieruchomości  wykorzystując home-staging oraz doświadczenie w negocjacjach i znajomość cen transakcyjnych. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi takich jak Matterport 3D 4K, gogle VR oraz aplikacje wspierające sprzedaż. Bezpieczeństwo zapewniają sprawdzeni notariusze, radcy prawni oraz doradcy podatkowi. Specjalizujemy się mieszkaniach, działkach i domach w okolicach Otwocka, gminach sąsiadujących (Wiązowna, Karczew, Celestynów), Pruszkowie i jego okolicach. Działamy też z sukcesem na rynku warszawskim.

 

Jestesmy Partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik (organizacji wspierającej wynajmujących w prowadzeniu bezpiecznego najmu) oraz WSPON (Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami).

Nasz zespół

Kwadrat Nieruchomości

Krzysztof Dybowski

Menedżer Zespołu Sprzedaży

krzysztof.dybowski@kwadrat.io
+48 789 222 023

Marta Jobda

Doradca ds. Nieruchomości

marta.jobda@kwadrat.io
+48 789 222 348

Sandra Jabłońska

Doradca ds. Nieruchomości

sandra.jablonska@kwadrat.io
+48 789 222 645

Marta Maciejczyk

Doradca ds. Nieruchomości

marta.maciejczyk@kwadrat.io
+48 789 222 461

Joanna Łazarewicz

Doradca ds. Nieruchomości

joanna.lazarewicz@kwadrat.io
+48 789 222 084

Katarzyna Borkowska

Doradca ds. Nieruchomości

katarzyna.borkowska@kwadrat.io
+48 789 222 076

 

Magdalena Banaszek

Doradca ds. Nieruchomości

magdalena.banaszek@kwadrat.io
+48 739 987 296

Natalia Bil

Doradca ds. Nieruchomości

natalia.bil@kwadrat.io
+48 789 222 521

Gilberto Texada

Doradca ds. nieruchomości w Hiszpanii

hiszpania@kwadrat.io

Kwadrat Remonty

Anna Wojda Kwadrat

Anna Wojda

Dyrektor ds. Operacyjnych / Wspólnik

anna.wojda@kwadrat.io
+48 505 085 001

Brak zdjęcia

Weronika Mazurek

Architekt i projektant wnętrz

weronika.mazurek@kwadrat.io
+48 789 222 546

Brak zdjęcia

Wanda Mazurek

Projektant wnętrz i ogrodów

wanda.mazurek@kwadrat.io
+48 789 222 546

Brak zdjęcia

Kasia Shturko

Sourcer Personelu Technicznego

kasia.shturko@kwadrat.io
+48 792 430 641

Kwadrat Inwestycje

Piotr Wojda Kwadrat

Piotr Wojda

Wspólnik

piotr.wojda@kwadrat.io
+48 666 331 999

Piotr Komendant Kwadrat

Piotr Komendant

Wspólnik

piotr.komendant@kwadrat.io
+48 605 976 806

Finanse

Brak zdjęcia

Marcin Jędrzejewski

Księgowość

marcin.jedrzejewski@kwadrat.io
+48 731 620 883

Robert Łukasiak

Starszy Ekspert Finansowy

Robert.Lukasiak@credipass.pl
+48 507 598 558

 

Administracja

Weronika Maszczyk Kwadrat

Weronika Maszczyk

Asystentka Zarządu i Biura

weronika.maszczyk@kwadrat.io 
+48 789 222 546

Szukasz wymarzonego domu? A może chcesz go dobrze sprzedać?

Skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy!

Blog do kwadratu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque ullamcorper eros eget ipsum viverra, ullamcorper rutrum dolor venenatis. Sed cursus tincidunt libero pharetra dignissim. Aenean tortor ante, iaculis eget leo vel, faucibus condimentum eros. Fusce ut tellus metus. Nullam pulvinar porta scelerisque. Suspendisse vel neque non mi pretium pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ultrices ullamcorper mi et sagittis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Aenean fringilla lectus vel hendrerit elementum. Integer interdum nisi non ultricies mollis. Vestibulum lobortis, eros a maximus lacinia, massa tortor consectetur ante, eu tincidunt metus
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ultrices ullamcorper mi et sagittis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Aenean fringilla lectus vel hendrerit elementum. Integer interdum nisi non ultricies mollis. Vestibulum lobortis, eros a maximus lacinia, massa tortor consectetur ante, eu tincidunt metus
Kwadrat logo

Skutecznie zwiększymy wartość nieruchomości, którą sprzedajesz lub znajdziemy dla Ciebie nieruchomość i wynegocjujemy jej optymalną cenę.

Grupa Inwestycyjna Kwadrat Sp. z o.o.
ul. Samorządowa 9/1, 05-400 Otwock 
NIP: 5322092950, KRS: 0000896911 
kapitał zakładowy: 50.000 PLN

Projekt, integracja i wykonanie S P E C T A R .pl

© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM
pl_PLPolish

Coockie na stronie. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.