Kwadrat logo

O nas

Zespół Kwadrat

O Kwadrat Nieruchomości

Jesteśmy nowoczesną agencją nieruchomości. Zapewniamy wzrost wartości nieruchomości i szybki proces sprzedaży. Nasz wyszkolony zespół agentów negocjuje dla klientów optymalne ceny– dzięki wieloletniemu doświadczeniu w transakcjach inwestycyjnych i znajomości aktualnych cen rynkowych. Bezpieczeństwo zapewnią współpracujący notariusze, radcy prawni oraz doradcy podatkowi. Specjalizujemy się w rejonie „linii otwockiej” (gminy Otwock, Józefów, Wawer), gminach sąsiadujących z Otwockiem (Wiązowna, Karczew, Celestynów) i prawobrzeżnej Warszawie.

Jesteśmy Partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik, międzynarodowej organizacji wspierającej wynajmujących nieruchomości w prowadzeniu bezpiecznego i etycznego najmu nieruchomości.

Nasz zespół

Kwadrat Nieruchomości

Brak zdjęcia

Krzysztof Dybowski

Menedżer Zespołu Sprzedaży

krzysztof.dybowski@kwadrat.io
+48 789 222 023

Artur Szparaga Kwadrat

Artur Szparaga

Pełnomocnik Zarządu ds. Nieruchomości

artur.szparaga@kwadrat.io
+48 789 222 521

Marta Jobda

Doradca ds. Nieruchomości

marta.jobda@kwadrat.io
+48 789 222 348

Sandra Jabłońska

Doradca ds. Nieruchomości

sandra.jablonska@kwadrat.io
+48 789 222 645

Brak zdjęcia

Magdalena Banaszek

Doradca ds. Nieruchomości

magdalena.banaszek@kwadrat.io
+48 739 987 296

Joanna Łazarewicz

Doradca ds. Nieruchomości

joanna.lazarewicz@kwadrat.io
+48 789 222 084

Artur Cymer

Doradca ds. Nieruchomości

artur.cymer@kwadrat.io
+48 789 222 071

Gilberto Texada

Doradca ds. nieruchomości w Hiszpanii

Brak zdjęcia

Sylwia Baranowska

Doradca ds. nieruchomości w Hiszpanii

Katarzyna Borkowska

Doradca ds. Nieruchomości

katarzyna.borkowska@kwadrat.io
+48 789 222 076

 

Kwadrat Remonty

Anna Wojda Kwadrat

Anna Wojda

Dyrektor ds. Operacyjnych / Wspólnik

anna.wojda@kwadrat.io
+48 505 085 001

Jacek Niewadzi Kwadrat

Jacek Niewadzi

Koordynator Działu Prac Wykonawczych

jacek.niewadzi@kwadrat.io
+48 600 185 116

Brak zdjęcia

Weronika Mazurek

Architekt i projektant wnętrz

weronika.mazurek@kwadrat.io
+48 789 222 546

Brak zdjęcia

Wanda Mazurek

Projektant wnętrz i ogrodów

wanda.mazurek@kwadrat.io
+48 789 222 546

Brak zdjęcia

Kasia Shturko

Sourcer Personelu Technicznego

kasia.shturko@kwadrat.io
+48 792 430 641

Kwadrat Inwestycje

Piotr Wojda Kwadrat

Piotr Wojda

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

piotr.wojda@kwadrat.io
+48 666 331 999

Piotr Komendant Kwadrat

Piotr Komendant

Dyrektor ds. Komercyjnych / Wspólnik

piotr.komendant@kwadrat.io
+48 605 976 806

Finanse

Brak zdjęcia

Marcin Jędrzejewski

Księgowość

mjedrzejewski@biuroacrux.pl
+48 731 620 883

Administracja

Weronika Maszczyk Kwadrat

Weronika Maszczyk

Asystentka Zarządu i Biura

weronika.maszczyk@kwadrat.io 
+48 789 222 546

Szukasz wymarzonego domu? A może chcesz go dobrze sprzedać?

Skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy!

Blog do kwadratu

Kwadrat logo

Skutecznie zwiększymy wartość nieruchomości, którą sprzedajesz lub znajdziemy dla Ciebie nieruchomość i wynegocjujemy jej optymalną cenę.

Grupa Inwestycyjna Kwadrat Sp. z o.o.
ul. Samorządowa 9/1, 05-400 Otwock 
NIP: 5322092950, KRS: 0000896911 
kapitał zakładowy: 50.000 PLN

Projekt, integracja i wykonanie S P E C T A R .pl

© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone | ASARI CRM - program dla biur nieruchomości
pl_PLPolish

Coockie na stronie. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.