Kwadrat logo

Контакт

Адміністратором персональних даних є Grupa Inwestycyjna Kwadrat Sp. z o.o., Otwock 05-400, ul. Samorządowa 9/1. Детальну інформацію про обробку можна знайти в Інформаційному пункті, доступному…

Grupa Inwestycyjna Kwadrat Sp. z o.o.
вул. Samorządowa 9/1
05-400 Otwock 
NIP: 5322092950
KRS: 0000896911 
Статутний капітал: 50 000 зл

Наша команда

Kwadrat Nieruchomości

Марта Йобда

Радник з нерухомості

marta.jobda@kwadrat.io
+48 789 222 348

Marta Maciejczyk

Радник з нерухомості

marta.maciejczyk@kwadrat.io
+48 789 222 461

Joanna Łazarewicz

Радник з нерухомості

joanna.lazarewicz@kwadrat.io
+48 789 222 084

Natalia Bil

Радник з нерухомості

natalia.bil@kwadrat.io
+48 789 222 521

Natalia Musiał

Радник з нерухомості

natalia.musial@kwadrat.io
789 333 181

Aleksandra Szmytka

Doradca ds. nieruchomości

aleksanda.szmytka@kwadrat.io
+48 789 333 523

Katarzyna Oleksy

Doradca ds. nieruchomości

katarzyna.oleksy@kwadrat.io
+48 723 201 055

Radosław Krawczyk

Menedżer Zespołu Sprzedaży w Pruszkowie

radoslaw.krawczyk@kwadrat.io
+48 789 333 713

Marta Pałdyna

Радник з нерухомості

marta.paldyna@kwadrat.io
+48 789 222 058

Tomasz Kruk

Doradca ds. nieruchomości

tomasz.kruk@kwadrat.io
+48 789 813 183

Marta Zduńczyk

Doradca ds. nieruchomości

marta.zdunczyk@kwadrat.io
+48 789 818 150

Justyna Lis

Doradca ds. nieruchomości

justyna.lis@kwadrat.io
+48 789 620 972

Justyna Lis

Doradca ds. nieruchomości

justyna.lis@kwadrat.io
+48 789 620 972

Katarzyna Sawicka

Doradca ds. nieruchomości

katarzyna.sawicka@kwadrat.io
+48 789 970 150

Natalia Adamiak

Doradca ds. nieruchomości

natalia.adamiak@kwadrat.io
+48 789 396 391

Zuzanna Wilk

Doradca ds. nieruchomości

zuzanna.wilk@kwadrat.io
+48 789 222 076

Kwadrat Инвестирование

Piotr Wojda Kwadrat

Петро Войда

Wspólnik

piotr.wojda@kwadrat.io
+48 666 331 999

Piotr Komendant Kwadrat

Петро Комендант

Wspólnik

piotr.komendant@kwadrat.io
+48 605 976 806

Anna Wojda Kwadrat

Анна Войда

Wspólnik

anna.wojda@kwadrat.io
+48 505 085 001

Фінанси

Robert Łukasiak

Starszy Ekspert Finansowy

Robert.Lukasiak@credipass.pl
+48 507 598 558

 

Адміністрування

Weronika Maszczyk Kwadrat

Вероніка Мащик

Помічник з управління та офісу

weronika.maszczyk@kwadrat.io 
+48 789 222 546
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM

Coockie na stronie. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.